Nasz zespół

Nasz zespół

nasz zespół Dział Handlowy

Dyrektor Salonu / Szef Sprzedaży
Jolanta Cichy
tel: 608538015
mail: jolanta.cichy@did.pl

Doradca Sprzedaży Flotowej B2B
Rafał Hajewski
tel. 608 551 104
mail
rafal.hajewski@did.pl

Doradca Handlowy
Bartosz Kowalski
tel: 518011719
mail: bartosz.kowalski@did.pl

Doradca Handlowy
Jacek Burda
tel: 606627814
mail: jacek.burda@did.pl

Doradca Handlowy
Krzysztof Napora
tel: 608555428
mail: krzysztof.napora@did.pl

Doradca Handlowy
Piotr Ostrasz
tel: 518011722
mail: piotr.ostrasz@did.pl

Doradca Handlowy - Samochody Używane
Krzysztof Tłuściak
tel: 608538011
mail: krzysztof.tlusciak@did.pl

Ubezpieczenia
Leszek Józefczak
tel: 602764422
mial:leszek.jozefczak@did.pl

Serwis Mechaniczny

Dyrektor Techniczno-Handlowy
Zbigniew Dobosz
tel: 602698884
mail: zbigniew.dobosz@did.pl

Ekspert Techniczny
Marek Ruśkiewicz
Tel. 608 551 102

mail 
marek.ruskiewicz@did.pl 

Doradca Serwisowy - B2B
Janusz Sienkiewicz
tel: 510229684
mail: peugeot.serwis@did.pl

Dział Części Zamiennych

Kierownik Działu Części Zamiennych
Grażyna Nowak
tel: 713343096
mail: grazyna.nowak@did.pl

Serwis Blacharsko-Lakierniczy

Kierownik Serwisu Blacharsko-Lakierniczego
Bartosz Gemza
tel: 604170692
mail:aexpert@did.pl

Doradca Serwisowy - Serwisu Blacharsko-Lakierniczego - B2B
Mariusz Mazurek
tel: 713343099
mail: aexpert@did.pl
Umów się na jazdę testową

Nie pomiń