Nasz zespół

Nasz zespół

nasz zespół

Dział Handlowy:

handlowy.gdynia@peugeot.jdkulej.pl

ubezpieczenia.gdynia@peugeot.jdkulej.pl

 



Szef Sprzedaży

Arkadiusz Karwowski

tel. kom: 573 445 893

email: akarwowski@peugeot.jdkulej.pl

Doradca Handlowy Klienta

Kamil Magiera

tel. kom: 506 323 466

tel.: 58 66 99 587

email: kmagiera@peugeot.jdkulej.pl

 

Doradca Handlowy Klienta

Piotr Rutkowski

tel. kom: 518 752 232

tel.: 58 66 99 586

email: prutkowski@peugeot.jdkulej.pl

 

Doradca Handlowy Klienta

Monika Dąbek

tel. kom: 503 124 489

tel.: 58 66 99 584

email: mdabek@peugeot.jdkulej.pl

 

Administrator Sprzedaży

Urszula Karpińska

tel.: 58 66 99 582

email: ukarpinska@peugeot.jdkulej.pl

 

Specjalista ds. Finansowania i Ubezpieczeń

Dorota Pypczyńska        

tel.: 58 66 99 585

email: dpypczynska@peugeot.jdkulej.pl

 

Serwis Mechaniczny:

serwis.gdynia@peugeot.jdkulej.pl

 

Dyrektor Operacyjny

Aleksander Brzeziński

tel. kom: 505 517 458

tel.: 58 66 99 606

email: abrzezinski@peugeot.jdkulej.pl



Doradca Serwisowy Klienta

Tadeusz Szlendak

tel. 58 66 99 607

email: tszlendak@peugeot.jdkulej.pl

 

Specjalista ds. gwarancji

Marcin Gawkowski

tel.: 58 66 605

email: mgawkowski@peugeot.jdkulej.pl

 

Peugeot Proffesional Center

Doradca Handlowy B2B

Samochody dostawcze

Sebastian Gruchalski

tel. kom: 506 712 407

tel.: 58 669 95 80

email: sgruchalski@peugeot.jdkulej.pl



Peugeot Proffesional Center

Doradca Handlowy B2B

Witold Osasiuk

tel. kom: 573 445 894

email: wosasiuk@peugeot.jdkulej.pl

Części zamienne

Serwis Mechaniczny:

serwis.gdynia@peugeot.jdkulej.pl

 

p. o. Dyrektora Operacyjnego

Aleksander Brzeziński

tel. kom: 505 517 458

tel.: 58 66 99 606

email: abrzezinski@peugeot.jdkulej.pl

 

 

Doradca Serwisowy Klienta

Tadeusz Szlendak

tel. 58 66 99 607

email: tszlendak@peugeot.jdkulej.pl

 

Doradca Serwisowy Klienta

Marcin Gawkowski

tel.: 58 66 99 605

email: mgawkowski@peugeot.jdkulej.pl

 

Doradca Serwisowy Klienta Flotowego

Michał Makarski

tel.: 58 66 99 608

email: mmakarski@peugeot.jdkulej.pl

Nie pomiń