Nasz zespół

Nasz zespół

nasz zespół Dział Handlowy:
Zdjęcie
Kierownik Sprzedaży Samochodów - Dariusz Kieliański - tel.: 94/342 51 00, fax.: 94/316 59 39, kom.: +48 600 550 324, e-mail: dariusz.kielianski@mojsiuk.pl
Zdjęcie
Przedstawiciel Handlowy - Dariusz Pietrulewicz - tel.: 94/342 51 00, fax.: 94/316 59 39, kom.: +48 600 546 973, e-mail: dariusz.pietrulewicz@mojsiuk.pl


Administrator Sprzedaży - Remigiusz Gołdysiak - tel.: 94/342 51 00, fax.: 94/316 59 39, kom.: +48 664 420 045, e-mail: remigiusz.goldysiak@mojsiuk.pl


Przedstawiciel Handlowy ds Sprzedaży Samochodów Flotowych  - Arkadiusz Gil - tel.: 94/342 51 00, fax.: 94/316 59 39, kom.: +48 698 981 518, e-mail: arkadiusz.gil@mojsiuk.pl


Przedstawiciel Handlowy ds Sprzedaży Samochodów Używanych  - Jacek Chitruszko - tel.: 94/342 51 00, fax.: 94/316 59 39, kom.: +48 600 546 671, e-mail: jacek.chitruszko@mojsiuk.pl


Przedstawiciel Handlowy b2b  - Marcin Szewczyk - tel.: 94/342 51 00, fax.: 94/316 59 39, kom.: +48 660 017 626, e-mail: marcin.szewczyk@mojsiuk.pl

Doradca Handlowy ds. Sprzedaży Samochodów - Karol Szrejder - tel.: 94/342 51 00 wew. 941, fax.: 94/316 59 39, kom.: +48 662 386 085, e-mail: karol.szrejder@mojsiuk.pl

Dział Ubezpieczeń:
Zdjęcie 

Specjalista ds. Ubezpieczeń - Justyna Gołębiowska - tel.: 94 316 59 36, fax.: 94 316 59 39, kom.: +48 668 275 966, e-mail: julstyna.golebiowska@mojsiuk.pl


Dział części:


Specjalista ds. Gwarancji / Magazynier - Łukasz Adamczyk - tel.: 94/342 51 00, fax.: 94/316 59 36, e-mail: lukasz.adamczyk@mojsiuk.pl

Magazynier – Krzysztof Kulik  - tel.: 94/342 51 00, fax.: 94/316 59 36, e-mail: krzysztof.kulik@mojsiuk.pl


Dział Serwisu:


Kierownik Serwisu Mechanicznego - Leszek Mierzejewski
- tel.: 94/342 51 00, fax.: 94/316 59 39, e-mail: leszek.mierzejewski@mojsiuk.pl


Doradca Serwisowy Klienta Flotowego - Adam Kołodziejczyk - tel.: 94/342 51 00, fax.: 94/316 59 39, e-mail: adam.kolodziejczyk@mojsiuk.pl


Doradca Serwisowy Klienta - Damian Ragin - tel.: 94/316 59 35, fax.: 94/316 59 39, e-mail: damian.ragin@mojsiuk.pl

Doradca Serwisowy Klienta - Mariusz Sikora - tel. 94/342 54 00 wew. 933, fax. 94/316 59 39, e-mail: mariusz.sikora@mojsiuk.pl


Recepcjonista serwisu - Marcin Oborski - tel.: 94/342 51 00 wew. 933, fax.: 94/316 59 39, e-mail: marcin.oborski@mojsiuk.pl

Specjalista do spraw gwarancji - Daniel Korba - tel.: 94/342 51 00 wew. 935, fax.: 94/316 59 39, e-mail: daniel.korba@mojsiuk.pl

Nie pomiń