Nasz zespół

Nasz_zespół

obsługa klienta

DZIAŁ HANDLOWY

Krzysztof Wójtowicz - Kierownik Działu Handlowego 

                       tel. 12 278 13 30 w. 52

                       tel.kom. 608 008 630

                       e-mail: krzysztof.wojtowicz@antoniak.pl


Tomasz FrycDoradca ds. Samochodów Dostawczych

tel. 12 278 13 30 wew. 52

tel. kom. 664 431 402

e-mail: tomasz.fryc@antoniak.pl


Marek Mich - Doradca Handlowy Peugeot Professional 

                       tel. 12 278 13 30 w. 55

                       tel.kom. 664 431 401

                       e-mail: marek.mich@antoniak.pl


Anna Kalińska – Doradca ds. Handlowych

tel. 12 278 13 30 wew. 232

tel. kom. 664 431 404

e-mail: anna.kalinska@antoniak.pl

 

Tomasz Kolbiarz – Doradca ds. Handlowych
Sprzedaż Samochodów Używanych

tel. 12 278 13 30 wew. 54

tel. kom. 664 431 405

e-mail: tomasz.kolbiarz@antoniak.pl

 


UBEZPIECZENIA

 

Justyna Antoniak – Ślizowska

 

tel.. 12 278 13 30 wew. 227

tel. kom. 608 008 638

e-mail: justyna@antoniak.pl

 

 


KREDYTOWANIE I LEASING

 

Dagmara Molska – Specjalista ds. Kredytów i Leasingów

tel.. 12 278 13 30 wew. 220

tel. kom. 608 008 633

e-mail: dagmara.molska@antoniak.pl

 

 


SERWIS MECHANICZNY

 

Przemysław Kuśnierz – Kierownik Serwisu Mechanicznego

tel.. 12 278 13 30 wew. 51

tel. kom. 608 008 635

e-mail: przemyslaw.kusnierz@antoniak.pl

 


Grzegorz Bisztyga – Doradca Serwisowy Peugeot Professional

tel.. 12 278 13 30 wew. 51

tel. kom. 664 489 192

e-mail: grzegorz.bisztyga@antoniak.pl

 

Mateusz Kowalski - Doradca Serwisowy Klienta

tel.. 12 278 13 30 wew. 51

e-mail: mateusz.kowalski@antoniak.pl

 

 


SERWIS BLACHARSKO – LAKIERNICZY

 

Joanna Gucwa-Pasek –Doradca Serwisowy Klienta

tel.12 278 13 30 w. 226

e-mail: joanna.gucwa-pasek@antoniak.pl

 

Ewa Ślosarczyk –Doradca Serwisowy Klienta

tel.12 278 13 30 w. 257

e-mail: ewa.slosarczyk@antoniak.pl

 

 


DZIAŁ CZĘŚCI ZAMIENNYCH I AKCESORIÓW

 

Tomasz Rybak – Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych

tel.12 278 13 30 w. 53

e-mail: tomasz.rybak@antoniak.pl

 

Wojciech Kania – Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych

tel.12 278 13 30 w. 53

                        e-mail: wojciech.kania@antoniak.pl

 

Maciej Kiraga– Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych

tel.12 278 13 30 w. 53

                       e-mail: maciej.kiraga@antoniak.pl


Umów się na jazdę testową

Nie pomiń