Nasz zespół

Pracownicy

obsługa klienta

Dział Handlowy

Dyrektor Handlowy / Szef Sprzedaży
Bartosz Bem
tel: 510 057 238
 e-mail: bartosz.bem@kim.wroc.pl

 

Doradca Handlowy B2B
Przemysław Stysiak
tel: 513 146 388
e-mail: przemyslaw.stysiak@kim.wroc.pl

 

Doradca ds. Samochodów Dostawczych
Konrad Majer
tel: 530 829 630
e-mail: konrad.majer@kim.wroc.pl

 

Doradca Handlowy
Elżbieta Kowalska
tel: 796 215 119
e-mail: ela.kowalska@kim.wroc.pl

 

Doradca Handlowy B2B
Mariusz Potoniec
tel: 796 217 339
e-mail: mariusz.potoniec@kim.wroc.pl


Doradca ds.finansowania i ubezpieczeń
Bartosz Ćwikła
tel:  796 217 978
e-mail: bartosz.cwikla@kim.wroc.pl


Kierownik Sprzedaży Samochodów Używanych
Dariusz Mroziuk
tel:
501 36 16 08
e-mail:
dariusz.mroziuk@kim.wroc.pl

 

Serwis Mechaniczny

Szef Serwisu
Krzysztof Krej
tel: 504 016 684
 e-mail: krzysztof.krej@kim.wroc.pl

 

Doradca Serwisowy Klienta B2B
Marcin Penciak
tel: 530 288 900
e-mail: marcin.penciak@kim.wroc.pl

 

Doradca Serwisowy Klienta
Dawid Nowak
tel: 530 826 715
e-mail: dawid.nowak@kim.wroc.pl

 

Serwis Mechaniczny Blacharsko - Lakierniczy

Szef Serwisu Blacharsko – Lakierniczego
Mateusz Augustyn
tel: 796 222 669
e-mail: mateusz.augustyn@kim.wroc.pl

 

Doradca Serwisowy Klienta Serwisu Blacharsko - Lakierniczego
Dawid Szydełko
tel: 796 215 735
e-mail: dawid.szydelko@kim.wroc.pl

 

Używany Gwarantowany

Recepcja: 71 33 66 000