Nasz zespół

Nasz zespół

obsługa klienta

Dział Handlowy:

 

Szef Sprzedaży

Urszula Karpińska

tel. kom.: 501 047 504

email: ukarpinska@peugeot.jdkulej.pl

 

Doradca Handlowy Klienta

Kamil Magiera

tel. kom.: 506 323 466

tel.: 58 66 99 587

email: kmagiera@peugeot.jdkulej.pl

  

Doradca Handlowy Klienta

Olaf Stachnik

tel. kom.: 501 147 454

tel.: 58 66 99 586

email: ostachnik@peugeot.jdkulej.pl

 

Doradca Handlowy Klienta B2B

Bartosz Starosz

tel. kom.: 506 712 407

tel.: 58 66 99 587

email: bstarosz@peugeot.jdkulej.pl

 

Doradca Handlowy Klienta B2B

Piotr Rutkowski

tel. kom.: 518 753 232

tel.: 58 66 99 586

email: prutkowski@peugeot.jdkulej.pl

 

Specjalista ds. Finansowania i Ubezpieczeń

Joanna Tkacz      

tel.: 58 66 99 585

email: jtkacz@peugeot.jdkulej.pl

 

Serwis Mechaniczny:

 

Dyrektor Operacyjny

Aleksander Brzeziński

tel. kom.: 505 517 458

tel.: 58 66 99 606

email: abrzezinski@peugeot.jdkulej.pl

 

Kierownik Serwisu

Artur Kawecki

tel. kom.: 507 757 924

tel.: 58 66 99 613

email: akawecki@peugeot.jdkulej.pl

 

Asystentka Serwisu

Natalia Wieczorek

tel.: 58 66 99 588

tel. kom.: 511 737 035

email: nwieczorek@peugeot.jdkulej.pl

 

Doradca Serwisowy Klienta B2B

Tadeusz Szlendak

tel. kom.: 507 757 924

tel.: 58 66 99 607

email: tszlendak@peugeot.jdkulej.pl

 

Doradca Serwisowy Klienta 

Maciej Wachowski
tel. kom.: 511 736 887

tel.: 58 66 99 606

email: mwachowski@peugeot.jdkulej.pl

 

Doradca Serwisowy Klienta 

Wojciech Komsta
tel.: 58 66 99 589

email: mkomsta@peugeot.jdkulej.pl

 

Specjalista ds. gwarancji

Marcin Gawkowski

tel.: 58 66 99 605

email: mgawkowski@peugeot.jdkulej.pl

 

 


Nie pomiń