Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje.

Magurka Peugeot Dealer

Firma Magurka Sp. z o.o. jako Autoryzowany Dealer Peugeot istnieje na runku od 1995 roku.

W swojej siedzibie zlokalizowanej w Bielsku – Białej / Międzyrzeczu Górnym 380 znajduję się salon sprzedaży samochodów w tym dział samochodów używanych wszystkich marek, dział ubezpieczeń, autoryzowany serwis mechaniczny i blacharsko lakierniczy oraz dział sprzedaży części zamiennych. 

Pracownicy zarówno działu handlowego jak i pracownicy serwisu to osoby o wysokich kwalifikacjach zawodowych, podchodzący do swoich obowiązków z niezwykłą sumiennością i starannością. Wyjątkowe zaangażowanie gwarantuje że odwiedzający firmę klienci zostaną obsłużeniu w fachowy sposób.

W salonie prezentowana jest pełna gama samochodów osobowych jak i dostawczych, a w każdej chwili klient może liczyć na pomoc doradcy handlowego który oprócz prezentacji statycznej jest do dyspozycji klienta podczas jazdy próbnej którą można wykonać na miejscu bez konieczności umawiania się. Propozycja odkupu samochodu używanego, odpowiedniego finansowania zakupu, oraz ubezpieczenia  samochodu gwarantuje klientowi kompleksową obsługę i załatwienie wszelkich formalności na miejscu.

Dokonując zakupu samochodu w salonie Magurka Sp. z o.o. klient jest pod pełną opieką serwisu. Przeszkoleni fachowcy zaopiekują się samochodem, a w dziale części zamiennych można dokupić szereg akcesoriów które wspomogą codzienne użytkowanie samochodu, a w razie zdarzenia drogowego specjaliści likwidacji szkód pomogą w jak najszybszej naprawie samochodu oraz załatwieniu wszelkich spraw z zakładem ubezpieczeniowym. Dane o miejscu zarejestrowania spółki oraz miejscu przechowywania dokumentów:  

Magurka Sp. z o.o. 43-392  MIĘDZYRZECZE GÓRNE 380, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Bielsku Białej VIII Wydział Gospodarczy, KRS0000128903, Kapitał 100 000, NIP 937-00-06-927, Regon 070566572

 

 

 

 

 

Inspektor Ochrony Danych

Dariusz Kopacz    iod@magurka.com.pl