Nasz zespół

Nasz zespół

obsługa klienta
Recepcja
Katarzyna Turska - Recepcja - tel.: 943 425 100, fax: 943 165 931, kom.: 728 892 975, e-mail: katarzyna.turska@mojsiukmotor.peugeot.com.pl

Salon sprzedaży
Dariusz Kieliański - Kierownik Sprzedaży Salonu - kom.:600 550 324, e-mail: dariusz.kielianski@mojsiukmotor.peugeot.com.pl
Karol Szrejder - Przedstawiciel Handlowy - kom.: 662 386 085, e-mail: karol.szrejder@mojsiukmotor.peugeot.com.pl
Marcin Szewczyk - Przedstawiciel Handlowy - kom.: 660 017 628, e-mail: marcin.szewczyk@mojsiukmotor.peugeot.com.pl
Dariusz Pietrulewicz - Przedstawiciel Handlowy - kom.: 600 546 973, e-mail: dariusz.pietrulewicz@mojsiukmotor.peugeot.com.pl
Arkadiusz Gil - Przedtawiciel Handlowy - kom.: 698 981 518, e-mail: arkadiusz.gil@mojsiukmotor.peugeot.com.pl

Sprzedaż samochodów używanych
Jacek Chitruszko - Przedstawiciel Handlowy - kom.: 600 546 671, e-mail: jacek.chitruszko@mojsiukmotor.peugeot.com.pl

Biuro obsługi klienta serwisu
Damian Ragin - Kierownik Serwisu - kom.: 608 572 699, e-mail: damian.ragin@mojsiukmotor.peugeot.com.pl
Karolina Wałachowska - Recepcjonistka - tel.:943 165 933, fax: 943 165 939, e-mail: karolina.walachowska@mojsiukmotor.peugeot.com.pl
Adam Kołodziejczyk - Doradca Serwisowy Klienta Flotowego - kom.: 608 572 743, e-mail: adam.kolodziejczyk@mojsiukmotor.peugeot.com.pl
Mariusz Sikora - Doradca Serwisowy Klienta - tel.:943 165 933, fax: 943 165 939, e-mail: mariusz.sikora@mojsiukmotor.peugeot.com.pl

Ubezpieczenia
Justyna Gołębiowska - Specjalista ds.ubezpieczeń - kom.: 668 275 966, e-mail: justyna.golebiowska@mojsiuk.pl

Sprzedaż części
Daniel Korba - Sprzedawca ds.Gwarancji - tel.: 943 425 100, e-mail: daniel.korba@mojsiukmotor.peugeot.com.pl
Łukasz Adamczyk - Sprzedawca części zamiennych - tel.: 943 425 100, e-mail: lukasz.adamczyk@mojsiukmotor.peugeot.com.pl

Nie pomiń