Nasz zespół

Nasz zespół

obsługa klienta

DZIAŁ HANDLOWY 

Recepcja Salonu: 22 44 89 400 

Doradcy Handlowi Klienta Indywidualnego:

Maciej Drużbalski

22 44 89 424

maciej.druzbalski@peugeot.com

 

Maciej Anusiewicz

22 44 89 427

maciej.anusiewicz@peugeot.com


Krzysztof Galicki 
22 44 89 422  
krzysztof.galicki@peugeot.com

 

Doradca ds. Samochodów Dostawczych

Mariusz Makowski

22 44 89 430

507 008 177

mariusz.makowski@peugeot.com

 

Doradcy Handlowi Klienta Flotowego:

Maciej Wiśniewski

22 44 89 421 / 507 008 159 
maciej.wisniewski@peugeot.com

 

Tomasz Świstak

22 44 89 423 / 507 008 124

tomasz.swistak@peugeot.com

 

Ewa Staręga

507 008 104

ewa.starega@mpsa.com

 

Wojciech Pytka

507 008 166

wojciech.pytka@mpsa.com

 

Doradcy Handlowi samochodów używanych:


Grzegorz Chojnowski

787 926 166

grzegorz.chojnowski@mpsa.com


Maciej Dideńko

22 44 89 446 , 507 008 151

maciej.didenko@ext.mpsa.com

 

UBEZPIECZENIA 

Edyta Dzięcielska 

22 44 89 426
edyta.dziecielska@peugeot.com


SERWIS MECHANICZNY 

Recepcja serwisu: 22 44 89 455

 

Doradcy Serwisowi Klienta:

Maciej Bańkowski

22 44 89 457 

maciej.bankowski@mpsa.com


Tomasz Długoszewski 

22 44 89 456 

tomasz.dlugoszewski@mpsa.com 


Doradca Serwisowy Klienta Flotowego:

Marcin Truszkowski 

507 008 118 
marcin.truszkowski@mpsa.com  



SERWIS BLACHARSKO – LAKIERNICZY 


Doradca Serwisowy Klienta:

Paweł Boreczek 

22 44 89 480 / 507 008 114  
pawel.boreczek@mpsa.com 

Sylwester Rogaski
507 008 157

sylwester.rogaski@mpsa.com